Teboil – määrdeained

Aerin Group OÜ pakub Soome ettevõtte Teboil õlisid ja määrdeaineid.
www.teboil.fi

Teboili määrdeained

Lai valik Teboili määrdeaineid hõlmab kõiki õli ja määrete tüüpe, mida kasutatakse tööstuses, ja mis on vajalikud sõidukite ja seadmete efektiivse töö tagamiseks. Pidev innovaatiline toodete arendus ja enam kui 50-aastane kogemus tagavad määrdeainete kvaliteeti ka ülimalt rasketes ilmastikutingimustes ja kõige intensiivsemate koormuste ja töögraafikutega.

Teboil on enimkasutatud määrdeainete bränd Soome turul. Selle toodete retseptuuri loomisel pöörati juba alguses erilist tähelepanu spetsiifilistele piirkonna kliimatingimustele. Praeguseks kuulub Teboil toodetele üle 30% Soome turust.

Pidev arengutöö

Kiire tehnoloogiline areng, samuti sõidukite ja tehnika hooldamise soovituste ja nõudmiste muutmine seavad määrdeainete tootjatele pidevalt uusi väljakutseid. Teboil töötab pidevalt oma toodete arendamise ja täiustamise nimel, seda teostatakse tihedas koostöös klientide ja juhtivate tööstusettevõtetega, näiteks lisandite või sõidukite ja seadmete tootjatega. Teboili eesmärgiks on välja töötada veelgi paremad ja tõhusamad määrdeained.

Põhjakliima seab määrdeainetele erinõudeid, eriti külmal aastaajal. Teboili seab endale eesmärgiks on välja töötada ja tuua turule ülitõhusad määrdeained, mis sobivad peamiselt Põhja-Euroopa kliimatingimustele.

Teboili määrdeaineid toodetakse Haminas asuvas määrdeainetehases. Nii tootmine kui ka labor omab:
– kvaliteedisertifikaati SFS-EN ISO 9001:2008
– keskkonnasertifikaati SFS-EN ISO 14001: 2004
– töökaitse ja tööohutuse sertifikaati OHSAS 18001: 2003.

Autoõlid

Teboil pakub laias valikus määrdeaineid, et tagada autode ja veoautode tõhus töö. Oma laboratooriumi ja tootmistöökojaga laiendab Teboil aktiivselt tootevalikut ja toob turule uusi moodsamaid määrdeaineid, mis annab tarbijale võimaluse valida endale kõige sobivam.

Tööstuslikud määrdeained

Teboil on kaasaegsete tööstuslike määrdeainete usaldusväärne partner ja tarnija. OVHO laiaulatuslik naftatoodete valik, eritellimusel väljatöötatud tootearendus ja optimeeritud määrdeainete tarneprogramm aitavad meie äriklientidel paremini kavandada oma seadmetele määrdeainete ostmist.

Teboili tootekataloog:

Keel: ENG. Formaat: pdf – lae
Keel: RUS. Formaat: pdf – lae
Keel: EST. Formaat: online – vaata

Kontaktandmed:

E-mail: info@aerin.ee

Pakume Teboili tooteid hulgihindadega:

  • autoteenindustele
  • autovaruosadeosade ja -tarvikute müügiga tegelevatele kauplustele
  • auto- või masinate parki omavatele ettevõtetele
  • laevandusettevõtted
  • tööstusettevõtted

E-mail: wholesale@aeringroup.com